Kožené sedačky

Nabízíme širokou škálu kožených sedaček a kožených sedacích souprav. V katalogu kožených sedaček naleznete informace o rozměrech, možnostech provedení, barvách a cenách. Nabízíme kožené sedačky v mnoha provedeních a rozměrech. Tyto modely jsou vysoce kvalitní a designově propracované tak, aby co nejlépe zapadaly do vašeho interiéru, a aby pro vás byly cenově co nejpřijatelnější.

Výběr materiálů a barev na kožené sedačky a soupravy je veliký, zahrnuje i Eko kůži v přírodních barvách.  Klademe vysoký důraz na kvalitu a praktičnost sedaček. Kožené sedačky a sedací soupravy jsou především pro zákazníky s vysokými požadavky a od toho se odráží exklusivita našich sedacích sedaček a souprav. I nejnáročnější zákazník si dokáže vybrat z naší nabídky anebo mu splníme představy výrobou na zakázku.

Přemýšlíte o kožené sedačce či sedací soupravě? My vám pomůžeme vybrat nejkvalitnější a nepohodlnější sedačku nebo sedací soupravu do vašeho domova.

Kožené sedačky rohové

Nabízíme standardní i atypické kožené sedačky a sedací soupravy rohové. Jistě si vyberete z naší nabídky kožených rohových sedaček a souprav, které dodají Vašemu interiéru nevšední šmrnc a střih. V nabídce naleznete mnoho neobyčejných druhů rohových kožených sedaček, které vás přímo uchvátí. Sedačky si můžete vybrat dle potřeb interiéru s levým či pravým křídlem, dle účelu rozkládací nebo s doplňky v podobě křesel a taburetů. Můžeme Vám sestavit rohovou sedačku přesně na míru tak, aby poskytovala pohodlí Vám i celé Vaší rodině.

Kožené sedačky klasické

Tato sekce je zaměřena na klasický styl kožených sedaček.  V naší nabídce naleznete spolu s klasickými koženými sedačkami i relaxační kožená křesla, která jsou v dnešní době velice prodávaným zbožím. Při výběru sedačky si zákazník může vybrat počet křesel, rozkládací nebo klasickou sedačku, sedačku s úložným prostorem, s relaxační funkcí atd. Výběr doplňkového materiálu je také možný, např. kožená sedací souprava s ratanem, celokožená atd.

Nabízíme následující zboží

Kontaktní informace

Helena Kůsová
Koterovská 290/9 (50 metrů od vlakového nádraží)
Plzeň-Východní Předměstí
326 00
Česká republika
IČ:
DIČ